- Zpět - Nábor mladých hasičů
11.09.2010

V sobotu 11. 9. 2010 jsme uspořádali nábor nových mladých členů do našeho sboru v Klučově. Bylo pro nás velkým překvapením, že dorazilo 6 nových dětí do 10 let – Anička, Matěj, Aleš, Pavel, Vojta a Eliška. Jelikož nás již za měsíc čeká první kolo Hry Plamen – branný závod, nové děti se hned zapojily do hasičské činnosti. Formou her jsme si na začátek procvičovali topografické značky. V dalších trénincích nás ale ještě čekají uzle, střelba, zdravověda a požární ochrana. A to vše musíme stihnout do termínu braného závodu, který je už 10. října. Nebude toho pro naše nováčky na začátek zrovna málo! Myslím ale, že se máme všichni na co těšit a přejeme si, aby se naší nové drobotině s námi líbilo.

Text i foto: Janička

Soubory: