- Zpět - Setkání zasloužilých hasičů
07.06.2014

V prvním červnovém týdnu uspořádalo OSH Mělník ve svém okresním městě setkání zasloužilých hasičů středočeského kraje. Z našeho okresu se této akce zúčastnilo 8 zasloužilých hasičů a jedním z nich byl i náš pan Josef Dobrovolný. S ohledem na svůj věk 92 let zvládl jak náročnou cestu, tak program, který pro ZH s handicapem chůze pořadatelé připravili. Návštěvu zámku i ostatních historických památek města jsme vynechali, drže se rady starosty OSH, že v Mělníku vedou všechny cesty po schodech nahoru nebo dolu. Za to jsme využili nabídky projížďky motorovým vláčkem v centru města. Závěr akce spojený s obědem a hudebním programem se konal v pivovaru Mělnické Vtelno. Počasí nám přálo a setkání po roce s kamarády z ostatních sborů nebo okresů bylo velmi příjemné.

Text i Foto: Kamila