16.09.2006

Ročník soutěže Plamen 2006/2007 byl 1. září zahájen a pro nás to znamenalo postavit soutěžní družstva, která budou dále hájit barvy našeho sboru v kategorii mladých hasičů. Vzhledem k tomu, že náš tým opustili výrazné opory Michal, Evík a Jirka, první tréninkovou sobotu se konal nábor nových členů. Nakonec to dopadlo dobře - tři odešli, čtyři přišli – Peťula Sahulková, Michal Jozífek, Jirka Sládek a Lenka Zévlová. Světlou stránkou této změny bylo to, že věkový počet členů se natolik přeházel, že nám to dovolí už na branný závod postavit družstvo mladších i starších žáků. Snad nám to vydrží i do jara a v druhém kole nastoupíme v obou kategoriích.

Po krátkém seznámení nových členů s činností sboru, kolektivem mladých hasičů, soutěžemi, kterých se náš sbor účastní a ostatními aktivitami jako jsou letní a zimní tábory, jsme se věnovali přípravě na branný závod, který se bude konat v Plaňanech za necelé 3 týdny. Doufejme, že se zvládneme vše doučit tak, abychom obhájili loňské prvenství.