17.09.2006

17.9. uplynul rok co nás opustil náš kamarád „Kóča“. Chybí nám všem a tak jsme se rozhodli společně strávit nedělní odpoledne procházkou k jeho hrobu a zapálením svíčky a květinou uctít jeho památku a vzpomenout doby, kdy byl mezi námi. Na cestu pěšky z Klučova do Skramníka a zpět se vydalo cca 25 členů. Současně jsme chtěli předat mamince Radka album fotek, které připravil Jirka a představovalo Kóču a jeho chvíle mezi námi. Bohužel nebyl nikdo doma, tak předáme dodatečně. Dokonce jsme potkali i Haninu a malého Kóču, který za ten rok strašně vyrostl. Cesta zpátky utekla jako vždy rychleji a my jsme zakotvili v Pohostinství „Na Zastávce“. Zaprvé jsme byli žízniví a zadruhé si Kóča jedno studený na jeho počest zaslouží. Věřím, že i příští rok 10 km neodradí a vyrazíme znova za „Kóčou“.

Všem kdo přišli „velkej dík“.