- Zpět - Nábor nových členů
02.10.2008

V neděli odpoledne 2. října vedoucí družstev mládeže vypsali nábor nových členů, protože potřebujeme nové posily jako sůl.

Družstvo A opustily Kája s Barčou a přesunuly se mezi partu dorostenek, jejich místa zatím nikdo neobsadil. Posilu dostalo zatím pouze družstvo B, do jejich činnosti se zapojila Šárka Židlická. Nebude to tam mít děvče jednoduché. Skupina skládající se z Kuby, Jirky, Ondry a Tomáše jí určitě nenechá na pokoji. Ale už první společná hra na honěnou nenechala nikoho na pochybách, že Šárka si s klukovskou přesilou poradí a získá si jejich respekt a to je dobře. Ještě jsem něco zaslechla, že se snad rýsuje i nový člen v družstvu A, to ale zatím ještě není jisté. Takže uvidíme v jaké sestavě vlastně budou obě družstva mladších hasičů nastupovat do soutěží...

Text i foto: Kamila