- Zpět - Aerobik v Klučovské sokolovně
24.03.2010

Mezi tradiční aktivity našeho sboru v zimním období patří hodiny aerobiku v Klučovské sokolovně. Cvičení, která navštěvují nejen členky sboru, ale i sportovkyně z přilehlých obcí, se konají v neděli a ve středu a to od 18. a 19. hodiny. První hodina je určena ženám poněkud starším, nebo těm, které se nechtějí za hodinu cvičení zcela zničit. Tuto skupinu vede Jana Hyblerová nebo Dana Doktorová. O druhou hodinu od 19ti se dělí Jana Chlumská ve středu s Kamilou Havlínovou v neděli. Účastnice tohoto cvičení energií opravdu nešetří a je s podivem, že cvičenky po hodině intenzivního cvičení ještě dokážou odejít po svých. Pár fotografií zachycuje, že nejen naši mladší a starší žáci i dorost, kteří trénují pravidelně o sobotách a nedělích, ale i kategorie žen nepodléhá zimnímu spánku a svá těla pilně procvičuje.

Text: Kamila
Foto: Jirka