SDH SDH Klučov
Kolín
22.5.2016

Nedělní soutěž navázala na sobotní okresní kolo hry Plamen, které bylo úspěšně za námi. Využilo se tak materiální zajištění z předchozího dne a tak mohla technická četa i sbor rozhodčích zůstat i pro tuto soutěž prakticky beze změn.

Jako první družstva mužů a žen poměřila své síly ve štafetách 4 x 100m, pak následovaly souběžně na třech drahách disciplíny 100 m překážek v kategoriích muži, dorostenci a ženy. Po obědě následovala královská disciplína – požární útok a souběžně se na dvou drahách soutěžilo ve dvojboji.

V kategorii muži se na prvním místě umístilo družstvo ze Zibohlav, ale postupové místo přenechali našim mužům jako druhým v pořadí. Krajské kolo PS se koná 18.-19.6. ve Vlašimi. V kategorii ženy obhájilo své vítězství z loňského roku opět družstvo ze Zibohlav. V soutěži dorostu postupuje do krajského kola v Kladně, které se koná 25.-26.6. družstvo dorostenců z Klučova a družstvo dorostenek ze Kšel. Potěšitelné jsou výsledky našich dorostenců - jednotlivců, kteří se umístili ve svých kategoriích na předních místech.

Účastníkům krajských kol přejeme co nejlepší umístění!!!
Obrázky ve fotogalerii vám zároveň přiblíží atmosféru soutěže a v příloze jsou i podrobné tabulky výsledků.Text i foto: Jirka
Soubory
 vysledkova_listina_-_okresni_kolo_dorostu_-_druzstva.pdf
 vysledkova_listina_-_okresni_kolo_dorostu_-_jednotlivci_-_dorky.pdf
 vysledkova_listina_-_okresni_soutez_v_ps_-_muzi.pdf
 vysledkova_listina_-_okresni_soutez_v_ps_-_zeny.pdf
 vysledkova_listina_-_okresni_kolo_dorostu_-_jednotlivci_-_dorci.pdf
 vysledkova_listina_-_okresni_soutez_v_ps_-_muzi_-_nepostupova_soutez.pdf
 vysledkova_listina_-_okresni_soutez_v_ps_-_zeny_-_nepostupova_soutez.pdf
Další akce

Nejsou definovány žádné akce